Na przystanku w Łabowej zginęła kobieta – wjechał w nią samochód [ZDJĘCIA]

30.09.2017

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę (30 września) ok. 19.00. Kierowca Volkswagena poruszając się drogą krajową w Łabowej w kierunku Nowego Sącza, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w wiatę przystankową, gdzie znajdowała się kobieta. Samochód wylądował w rowie.

Na miejscu znajdowali się strażacy poza służbą, którzy ruszyli na pomoc potrąconej. Potem akcję ratowniczą przejęła załoga karetki. – Była próba reanimacji, jednak kobieta zmarła – potwierdza dyżurny policji. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że kierowca był nietrzeźwy.

Jak informują strażacy, kierowca podróżował z dzieckiem. Jadącym w samochodzie nic się nie stało.

Policjanci będą teraz wyjaśniać okoliczności wypadku. Funkcjonariusze zebrali ślady na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora.

Strażacy interweniowali też w sobotę  w Nowym Sączu, gdzie na ul. Juranda zderzyły się trzy samochody. Podróżowało nimi łącznie siedem osób,  które  opuściły pojazdy o własnych siłach. Dwie z nich skorzystały z pomocy pogotowia.

Zastęp strażacki pomagał też przy kolizji na ul. Prażmowskiego w Nowym Sączu, w której także uczestniczyły trzy samochody.  Jeden z nich wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w  bok poruszającego się drogą główną samochodu, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie samochód wypadł z drogi i uderzył w inny, stojący na znajdującej się tuż obok stacji benzynowej.

 

Wydawca, fot. PSP Nowy Sącz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Życzenia bpa Andrzeja Jeża z okazji wspomnienia św. Franciszka Salezego - patrona dziennikarzy
play
Słowo za słowo (M) - Mateusz Janiczek
play
Słowo za słowo(NS) - Krzysztof Dymura
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN