Remont drogi w Muszynie na finiszu [ZDJĘCIA]

19.11.2018

Dobiega końca remont odcinka drogi wojewódzkiej 971 w Muszynie. Utrudnienia są od około dwóch tygodni na odcinku około 1 kilometra. Jak mieszkańcy znoszą prace na drodze?

Odcinek drogi wojewódzkiej w Muszynie przed rozpoczęciem prac był już w kiepskim stanie. Dziury i nierówności nie dziwiły już kierowców. Dlatego mieszkańcy są raczej zadowoleni z remontu. – Bardzo dobrze, że te prace są prowadzone. Dzięki temu będzie się lepiej jeździć – usłyszeliśmy na miejscu.

Choć są pewne problemy. W pobliżu drogi znajdują się domy. – Słyszałam, że jedna koleżanka narzeka na hałas w godzinach wieczornych i nocnych. Dzieci mają problemy z zaśnięciem, ale niezależnie od tego, czy to lato, czy zima i tak byłoby to samo – powiedziała jedna z mieszkanek Muszyny.

Utrudnienia mają się zakończyć jeszcze w tym tygodniu. – Finał prac planujemy na 21 listopada. Wtedy już nie będzie żadnych utrudnień w ruchu – poinformował nas Roman Leśniak, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

Przypomnijmy, że niedawno remontowany był inny odcinek drogi wojewódzkiej 971 między Krynicą-Zdrój i Muszyną, w Powroźniku.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN