Remonty przełożone na później

04.01.2018

Zakończenie kilku remontów tarnowskich ulic przełożono na ten rok, a w kolejce czekają następne inwestycje, bo nie wszystkie udało się wykonać w terminie.

Wymiana kostki przy ulicy Krakowskiej, remont Kochanowskiego, Piłsudskiego i Ujejskiego czy rozbudowa Wiśniowej oraz okolicznych dróg osiedlowych według najnowszych planów mają się zakończyć w połowie roku. Zapytani przez reportera RDN mieszkańcy Tarnowa boją się jeszcze większych utrudnień na drogach. – Niech ograniczą ruch po mieście, albo skończą remont na ulicy Gumniskiej czy zrobią coś na Warsztatowej. Nie wyobrażam sobie jazdy po mieście, gdy kolejne drogi będą zamknięte. Na pewno zakorkowane zostaną kolejne ulice. Nieprzemyślana do końca sprawa z tymi remontami. Nie powinno zamykać się głównych dojazdów do Tarnowa. Inwestycje powinno prowadzić się z sensem, najpierw jeden wiadukt, potem drugi i następny – mówią tarnowianie.

Do końca kwietnia ma być też zrealizowana modernizacja kina „Marzenie”. Natomiast budowa boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Krakowska oraz rodzinnej strefy aktywności na osiedlu Nauczycielskim, według urzędników, ruszy na wiosnę.

Ogółem zaległe inwestycje kosztować będą tarnowski magistrat blisko 7 milionów złotych. Zgodzili się na to radni podczas ostatniej sesji.

Posłuchaj:
Mieszkańcy
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Korta
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN