Rusza audycja „Wieczór na luuuzie”. Gościem Artur Orliński

14.09.2021

Na antenie radia RDN Małopolska startuje nowa audycja „Wieczór na luuuzie”. Program ma poruszać tematy związane ze sportem, rozrywką i wydarzeniami, które interesują mieszkańców w regionie.

Audycję poprowadzi Karol Garncarz – radiowiec, koordynator sportu w RDN Małopolska, a od kilku miesięcy Youtuber.

Chciałbym aby moja audycja docelowo trafiała do młodszego grona odbiorców – mówi prowadzący.

Z moimi gośćmi chcę rozmawiać o tym co ciekawi mieszkańców. Pojawi się trochę sportu, rozrywki, poruszymy ciekawe wydarzenia, które w obecnych czasach interesują młodszego odbiorcę. Nie znaczy, że audycja jest skierowana wyłącznie do młodszego pokolenia. Chciałbym, aby poprzez te kilkadziesiąt minut na antenie słuchacze w każdym wieku posłuchali o tematach, które przedtem były im obce. Chcę aby wieczorem miło spędzić czas z radiem RDN – przede wszystkim na luzie. Dodatkowym aspektem wtorkowych audycji ma być możliwość zadzwonienia na żywo i zadania pytania mojemu gościowi.

Jako pierwszy „Wieczór na luuuzie” odwiedzi Artur Orliński – tarnowski trener personalny, instruktor sztuk walki, a od pewnego czasu finalista popularnego programu „Ninja Warrior Polska”. Jego udział w programie odbił się szerokim echem w tarnowskim środowisku. Orliński opowie o tym jakie emocje mu towarzyszyły podczas nagrywania show i ile pracy poświęcił by pokonać tor „Ninja Warrior”.

Początek audycji o godzinie 20:00 w radiu RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz i na rdn.pl.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN