Rusza radiowy konkurs “Mama i ja”

26.05.2020

Niezapomniana sesja zdjęciowa dla mamy i dla dziecka – taki prezent można wygrać słuchając Radia RDN. W tym roku przedłużamy świętowanie bo nagroda będzie możliwa do zdobycia od dziś (26.05) aż do 1 czerwca – zapowiadają Agnieszka Kalisz i Edyta Majocha z działu reklamy i promocji Radia RDN.

– Na naszej antenie już niebawem konkurs, niespodzianka z okazji Dnia Matki i Dziecka, taki połączony, tygodniowy konkurs. Co trzeba zrobić by wygrać w tym konkursie? Wysłać sms, dopisać trzy słowa, które opisują relacje mamy z dzieckiem. Mamy fajną nagrodę do zdobycia, którą jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Bezcenna pamiątka – zapowiadały Agnieszka Kalisz i Edyta Majocha z działu reklamy i promocji Radia RDN.

Wiadomości należy przesyłać pod numer 72 601 o treści: RDN. konkurs z dopiskiem trzech słów, które opisują Wasze relacje. Chcemy też wiedzieć skąd jesteście, dlatego napiszcie również nazwę miejscowości. Koszt sms 2.46 z VAT.

Te najciekawsze i najbardziej kreatywne wiadomości będziemy nagradzać codziennie od dziś do 1 czerwca.

Sponsorem nagrody jest studio fotograficzne Lovely Studio Anna Kasprzyk i Foto Styl Jacek Oracz z Nowego Sącza. Regulamin

Posłuchaj:
Agnieszka Kalisz i Edyta Majocha
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN