Ruszyły zapisy na górską wyprawę z radiem RDN Nowy Sącz!

27.09.2021

Z okazji 10-lecia RDN Nowy Sącz, możecie pójść w góry z radiową ekipą. 9 października wybierzemy się wspólnie do Bacówki nad Wierchomlą.

Najpierw będzie wyjazd autokarem z Nowego Sącza, potem wędrówka szlakiem w doborowym towarzystwie.

Górską trasą poprowadzi Was reporter RDN Nowy Sącz i przewodnik beskidzki Łukasz Raczkowski, autor radiowych audycji “Z notatnika przewodnika”.

Serdecznie zapraszam wszystkich naszych sympatyków. Tych, którzy lubią chodzi po górach i czują ten klimat. Ja, ale również ekipa naszego radia, będziemy starali się ten klimat zapewnić. Jeśli tylko dopisze nam pogoda, to będą piękne widoki, średnio wymagający, górski spacer, a w bacówce czeka nas odpoczynek. Będziemy palić ognisko, jeść kiełbaski, na pewno będzie fajnie. Pamiętajcie tylko o dobrym górskim przygotowaniu – podkreślił.

Już teraz możecie zapisać się na wycieczkę w góry z radiem RDN Nowy Sącz. Dzwońcie pod numer 728 447 875 lub przyjdźcie na Plac Kolegiacki 4 w Nowym Sączu, by poznać więcej szczegółów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 października. Wyjazd autokarem planowany jest o godz. 8.30 z dolnego parkingu bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu, a powrót w to samo miejsce we wczesnych godzinach wieczornych.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Aleksandra Sternik
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN