Sądecki Elektryk najlepszym technikum w Polsce [ZDJĘCIA]

10.01.2018

W Nowym Sączu jest najlepsze technikum w Polsce. Mowa o Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych, które zajęło pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu „Perspektyw”. Na wysoką ocenę sądeckiej szkoły składają się: sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych.

To sukces, z którego się wspólnie cieszymy. To bardzo miłe, odbieramy gratulacje i sami sobie nawzajem gratulujemy – mówi Krystyna Rembiasz, dyrektor Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu.

W ubiegłych dwóch edycjach szkoła zajmowała trzecie miejsce. W 2015 roku była również na pierwszym miejscu. Dodajmy, że w rankingu liceów w pięćsetce rankingu znalazło się pięć szkół. Najwyżej na 34. miejscu uplasowało się Liceum Akademickie im. Bolesława Chrobrego.  Na 137. miejscu – Liceum Ogólnokształcące “Splot”, na 237. I Liceum Ogólnokształcące, 391. jest II LO, zaś na 408. miejscu znalazło się Akademickie Liceum Jezuitów.

 

Posłuchaj:
Krystyna Rembiasz
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN