Sądeczanka Ewa Novel może wygrać Szansę na Sukces [ROZMOWA]

19.05.2022

Ewa Novel zawalczy w finale Szansy na Sukces. Sądecka wokalistka wygrała w marcu odcinek z udziałem Ireny Santor, co dało jej awans do kolejnego etapu. Teraz stawką jest szansa występu w Opolu na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej.

Sądecka artystka w rozmowie z RDN Nowy Sącz podkreślała, że to jej marzenie, chociaż na początku swojej drogi w programie nie spodziewała się takiego sukcesu.

Chciałam przeżyć fajną przygodę. Jeszcze ucieszyłam się tym bardziej, gdy dowiedziałam się, że jestem w odcinku z panią Ireną. Samo to było dla mnie ogromną gratyfikacją i strasznie się ucieszyłam. Nie liczyłam na wygraną. Występowałam jako pierwsza, zaśpiewałam i usiadłam zrezygnowana, bo czułam, że stać mnie na więcej. Jednak stres związany z występem w telewizji wpłynął na mnie – wyjaśniła Ewa.

Mimo wszystko udało się wygrać odcinek, a swoje pełne możliwości Ewa Novel planuje pokazać w niedzielę (22.05). O 15.15 wystąpi w finałowym odcinku Szansy na Sukces. O tym, czy wyjedzie do Opola, zdecydują SMS widzów.

Posłuchaj:
Ewa Novel
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN