Senior w sieci nowych technologii – jak sobie poradzić?

01.12.2021

‘Senior bezpieczny w sieci’ to temat wykładu, który odbędzie się 2 grudnia w Tarnowie w formie online.

Wykład jest częścią dłuższego cyklu, realizowanego w ramach kampanii ‘Przyjaźni seniorom. Złam stereotypy!’, prowadzonej przez Tarnowską Fundację Kromka Chleba.

– Te wykłady dotyczą tego, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, jak sobie radzić w czasach pandemii, jak szukać ochrony prawnej, jakie są prawa konsumenta, jak zarządzać budżetem domowym. Te wszystkie wykłady będą dostępne w sieci. Główny ich cel to dostarczenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa różnego rodzaju, od korzystania z Internetu, poprzez różne media, jak nie dać się oszukać, jak sobie radzić z różnymi sprawami – mówi prezes Fundacji Kromka Chleba Anna Czech.

Z racji pandemii wszystkie wykłady odbywają się online. Linki do nich zamieszczane są na stronie Fundacji, w zakładce ‘Przyjaźni Seniorom’.

Najbliższy, 2 grudnia rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa do 19.00

Pierwszy z wykładów, zatytułowany ‘Nie daj się okraść’ odbył się 16 listopada i jest dostępny, jako nagranie na YouTube, na stronie Fundacji pod linkiem (KLIKNIJ TUTAJ).

Kolejny, pod tytułem ‘Bezpieczeństwo w czasach pandemii’, miał miejsce 25 listopada i także można go obejrzeć pod linkiem (KLIKNIJ TUTAJ).

Link do grudniowego wykładu znajduje się na stronie Fundacji w zakładce ‘Przyjaźni Seniorom’.

rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za Słowo (M) - prof. Kazimierz Wiatr
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN