Seria wypadków na sądeckich drogach [ZDJĘCIA]

11.09.2021

Strażacy i policja mieli przez cały dzień pełne ręce roboty. Do groźnych wypadków doszło w Paszynie, Kąclowie czy Mystkowie. W sumie ucierpiały trzy osób.

Na krajowej 28 w Paszynie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały w sumie trzy osoby.

Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży. Samochód marki Fiat Tipo znajdował się na skraju drogi, pochylony do pobliskiego rowu. Natomiast Fiat Bravo znajdował się na dachu na drodze i cały objęty był pożarem. Droga była całkowicie zablokowana – informuję PSP w Nowym Sączu.

Służby organizowały tu objazdy. W wypadku została poszkodowana jedna osoba.

Dwie osobówki zderzyły się też w Kąclowej, w tym jeden z przyczepką samochodową. Samochodami podróżowało łącznie sześć osób.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży, nie odnosząc widocznych obrażeń. Nikt z uczestników zdarzenia nie został zabrany do szpitala. Działania strażaków trwały ponad godzinę – relacjonują strażacy.

Interwencja służb była konieczna również w Mystkowie. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe. Służby na miejscu kierowały ruchem, bo ten musiał być poprowadzony wahadłowo. Obydwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Maria Mółka, fot. PSP Nowy Sącz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN