“Słoneczne Wzgórze” pomaga niepełnosprawnym znaleźć pracę!

21.04.2021

Tarnowskie Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakład Aktywności Zawodowej “Słoneczne Wzgórze” rusza z programem aktywizacji pod nazwą: “Od bierności do aktywności”. Jest to kontynuacja działań, którym na przeszkodzie stanęła pandemia.

W ramach projektu skorzystać będzie można ze szkoleń, doradztwa zawodowego i płatnych sześciomiesięcznych staży. Na chętnych czeka też wsparcie w postaci pośrednictwa pracy.

– Projekt jest kierowany do osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. Nie ma znaczenia rodzaj niepełnosprawności ani też stopień tej niepełnosprawności. Szkolenia są dobierane indywidualnie. My poszukujemy miejsc stażowych, mamy takie podmioty, z którymi już współpracujemy. Wypłacamy także stypendium stażowe – mówi dyrektor Słonecznego Wzgórza Agnieszka Hulska.

Nabór prowadzony jest w sposób ciągły – można zgłaszać się cały czas, pamiętać tylko należy, że projekt kończy się wraz z końcem roku, więc warto się pospieszyć. Wszelkie informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie Centrum pod adresem:

https://slonecznewzgorze.tarnow.pl/pl/page/57—-od-biernosci-do-aktywnosci—

Posłuchaj:
Agnieszka Hulska
Maria Polaczek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Banek
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Niezgoda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN