Słuchacze RDN Nowy Sącz spotkali się po raz pierwszy w Klubie Dobrze Nastawionych [WIDEO]

12.10.2021

Radiowy Klub Dobrze Nastawionych wystartował w Nowym Sączu. Słuchacze RDN Nowy Sącz będą spotykać się, modlić i jeździć na wycieczki. Pierwsza już 23 października na Zamojszczyznę i Roztocze.

Klubowicze raz w miesiącu (w trzeci poniedziałek każdego miesiąca) będą mieli spotkania połączone z Mszą świętą, ale na tym nie koniec. – Ta formacja w KDN jest na poziomie ducha, intelektu i ciała. Comiesięczna Msza święta, ale też spotkania z zaproszonymi gośćmi i wyjazdy w ciekawe miejsca. Chcemy stworzyć dobrą wspólnotę – tłumaczy ks. Marcin Gryzło, opiekun Klubu Dobrze Nastawionych.

Osoby, które przyszły na spotkanie organizacyjne do sali Przemienienia Pańskiego przy sądeckiej bazylice, cieszyły się, że KDN rusza w Nowym Sączu. – Bardzo dobrze! Wiele osób pojechałoby na wycieczki, ale dojazd do Tarnowa jest nieco problematyczny – szczególnie o wczesnych porach. O klubie słyszałam już w radiu. Interesują mnie wycieczki, ale miło będzie też poznać ludzi – podkreśliła Irena z Nowego Sącza.

Klub Dobrze Nastawionych działa już w Tarnowie, gdzie od 2014 skupia słuchaczy i sympatyków radia RDN Małopolska. Teraz przyszła kolej na odbiorców RDN Nowy Sącz.

 

Posłuchaj:
Klubowicze z Nowego Sącza
ks. Marcin Gryzło
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Aleksandra Sternik
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN