Smaki regionu i nowości w rolnictwie. Ruszyła Agropromocja 2017

09.09.2017

Podczas XXVII Międzynarodowej Wystawy Rolniczej „Agropromocja 2017” prezentuje się ponad 360 wystawców z całej Polski. Do Nawojowej przyjechali producenci maszyn, nawozów, ogrodnicy, sadownicy, hodowcy owiec, królików, a nawet pawi…

Agropromocja to jedna z największych wystaw rolniczych w regionie. Aby zwiedzić wszystkie stoiska, zapoznać się z ich ofertą czy zamienić kilka słów z wystawcami potrzeba kilku godzin. Podczas nawojowskiej imprezy odbywają się liczne pokazy, konkursy, występy zespołów artystycznych i inne atrakcje.

Cieszymy się, że już po raz dwudziesty siódmy możemy organizować te wystawę. Ma ona długą tradycję i nabiera pewnego rozpędu – z roku na rok mamy coraz więcej wystawców. W tym roku przyjechało do nas ponad trzystu czterdziestu wystawców. Pogoda nam sprzyja, więc liczymy na odwiedziny ponad trzydziestu tysięcy mieszkańców. Naszym głównym celem jest przedstawienie osiągnięć regionu Małopolski, zwłaszcza w zakresie rolnictwa – mówi Marek Kwiatkowski, dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Gościem specjalnym Agropromocji był Ryszard Zarudzki. wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi.

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za słowo (NS) - Bogdan Łęczycki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN