Śmierć na drodze i wiele innych wypadków w weekend

02.10.2017

Niestety weekend obfitował w wypadki w regionie sądeckim. Tragicznie skończył się ten w Łabowej. Pijany kierowca uderzył w przystanek, gdzie znajdowała się kobieta. Mimo reanimacji zmarła.

O zdarzeniu na drodze krajowej 75 pisaliśmy tutaj:

Na przystanku w Łabowej zginęła kobieta. Wjechał w nią samochód [ZDJĘCIA]

Strażacy interweniowali też w sobotę (30.09) w Nowym Sączu, gdzie na ul. Juranda zderzyły się trzy samochody. Podróżowało nimi łącznie siedem osób, które opuściły pojazdy o własnych siłach. Dwie z nich skorzystały z pomocy pogotowia.

Zastęp strażacki pomagał też przy kolizji na ul. Prażmowskiego w Nowym Sączu, w której także uczestniczyły trzy samochody. Jeden z nich wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzył w bok poruszającego się drogą główną samochodu, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie samochód wypadł z drogi i uderzył w inny, stojący na znajdującej się tuż obok stacji benzynowej.

Do kolizji doszło też w niedzielę (1.10) na trasie wojewódzkiej w Bartkowej (gmina Gródek nad Dunajcem), zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwoje spośród czwórki pasażerów uskarżało się na bóle, ratownicy pogotowia udzielili im pomocy na miejscu.

Również w niedzielę samochód osobowy zderzył się z motocyklem w Limanowej, w ciągu drogi krajowej 28. 2 osoby zostały ranne. Utrudnienia trwały półtorej godziny.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN