Śmiertelny wypadek na krajowej 75. Nie żyje motocyklista

16.09.2017

Nie żyje motocyklista, który zderzył się wczoraj (15.09) z ciągnikiem rolniczym. Jak przekazał nam dyżurny sądeckiej policji, młody kierowca motocykla zmarł dziś (16.09) w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (15.09) na krajowej 75 w Łabowej na trasie Nowy Sącz – Krynica. Poszkodowany młody mężczyzna był reanimowany. Na pomoc przyszli mu ludzie znajdujący się na miejscu wypadku, później akcję ratunkową przejęły służby. Potem zabrano go do szpitala. W wypadku brał udział jeszcze drugi motocyklista. Wyszedł z wypadku cało, choć, jak przekazują strażacy PSP w Nowym Sączu, skarżył się na bóle. Ten motocyklista przewrócił się, ale nie uderzył w ciągnik. Kierowca ciągnika rolniczego także nie został ranny. Nie są znane jeszcze przyczyny wypadku. Sprawą zajmie się teraz prokurator.

Dziś (16.09) na krajowej 75 doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem traktora. Na tył maszyny najechał tir. Obaj kierowcy byli trzeźwy. Prowadzący ciągnik rolniczy trafił do szpitala, ale nie miał ciężkich obrażeń. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję. Zawinił kierowca tira, który został ukarany mandatem.

Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN