Śnieg powodem coraz większej ilości wypadków w regionie [AKTUALIZACJA]

03.12.2019

Zmiana aury daje się we znaki kierowcom. Przez gromadzący się na jedni śnieg na drogach regionu dochodzi do kolejnych wypadków i kolizji. Na terenie samej Limanowszczyzny od rana tylko do godziny 10.00 doszło do sześciu zdarzeń drogowych, w których poszkodowanych zostało 5 osób.

11.00

Kolejny – siódmy już – wypadek na limanowszczyźnie. W tej chwili Straż Pożarna pracuję w miejscowości Wilkowisko. Tu na drodze gminnej dachowało auto osobowe. Do wypadków doszło również w miejscowościach: Niedźwiedź, Tymbark, Wola Skrzydlańska czy Siekierczyna. Trudne warunki są na drodze powiatowej między Męciną na pasie w kierunku Mordarki. Tu auta ciężarowe wciąż nie radzą sobie z nieodśnieżoną drogą i grzęzną w miejscu. Spokojnie jest na drogach powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. Tutaj służby na razie nie odnotowały poważnych zdarzeń drogowych. Z terenu gminy Piwnicznej docierają sygnały o trudnych warunkach na nie odśnieżonych drogach gminnych.

10.00

W tej chwili złe warunki są między innymi na drodze powiatowej w Męcinie w kierunku Mordarki. Tu stoją auta ciężarowe, które nie radzą sobie z nieodśnieżoną drogą. Nie lepiej jest w Tymbarku, gdzie dwa samochody z powodu śliskiej drogi wypadły do rowu, a poszkodowane zostały trzy osoby. Straż Pożarna cały czas pracuje w miejscowości Wola Skrzydlańska, na pasie w kierunku Kasiny. Tutaj także auto osobowe wypadło z drogi.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Słaby
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN