Spędzasz wakacje i chcesz dorobić? OHP ma oferty pracy sezonowej

07.07.2021

Sprzedawca, kucharz, barista, czy pomoc przy obsłudze klienta w bazie kajakowej w Jurkowie – takie oferty pracy czekają na młodych, którzy podczas wakacji chcą sobie dorobić.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające przy Ochotniczych Hufcach Pracy w Tarnowie przygotowało oferty pracy sezonowej dla młodzieży w wieku 15-25 lat. Większość prac jest na umowę-zlecenie. Do jakich prac można się zgłosić? Z pomocą przychodzi Kinga Brożek z OHP.

– Mamy dystrybutora ulotek, ofertę dla pracownika produkcji spożywczej, czy pomoc przy obsłudze klienta w bazie kajakowej w Jurkowie. Tam również mamy ofertę pracownika obsługi klienta, tutaj jednak są większe wymagania. Grafik jest elastyczny, istnieje także możliwość zakwaterowania na miejscu. Ponadto mamy oferty dla sprzedawcy, baristy, barmana, kucharza, czy telefonicznego doradcy klienta. Dostępna jest również praca pokojowego lub pokojowej nad morzem. Standardowo mamy także ofertę zbieracza owoców – wylicza.

Ofert wciąż przybywa. W tym tygodniu ma zostać wprowadzona m.in. oferta sprzątania większych obiektów.

Są również oferty pracy stałej takie jak mechanika urządzeń produkcyjnych, operatora wózka widłowego, czy kosmetyczki.

Jakie oferty cieszą się największą popularnością?

– Największym zainteresowaniem cieszy się dystrybucja ulotek. Jest ona na miejscu, ponadto zachęca elastyczny grafik pracy. Młodzież nie chce gdzieś dalej dojeżdżać. Boi się ponosić dodatkowych kosztów, ponieważ wtedy mniej zarobią, dlatego głównie pyta o pracę w Tarnowie – mówi Kinga Brożek.

Jak zgłosić się do pracy? Osoby chętne mogą zgłosić się do Młodzieżowego Biura Pracy, znajdującego się przy ul. Mościckiego 27. Na miejscu wypełnią tzw. Kartę Klienta i na jej podstawie pośrednicy zaproponują konkretną ofertę pracy. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Młodzieżowe Biuro Pracy świadczy również usługi doradztwa zawodowego, do którego bezpłatnie mogą zgłosić się młode osoby do 25 roku życia.

Posłuchaj:
Kinga Brożek
Jakub Sajdak
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN