Spersonalizowany prezent świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Zobacz, jakie podarunki są teraz w modzie

28.01.2021

Prawdziwy szał na personalizowane prezenty stał się faktem. Dzisiaj każdy chciałby dostać spersonalizowany prezent, z indywidualną dedykacją. Lata temu, gdy moda na tego typu podarunki dopiero się zaczynała, wybór był raczej niewielki. Sprzedawano głównie koszulki z nadrukami. Obecnie kategorii produktowych jest mnóstwo. Jakie prezenty cieszą się aktualnie największą popularnością?

Najpopularniejszy spersonalizowany prezent

Trudno wskazać jeden, najlepszy prezent. Nie jest to możliwe, ponieważ każdy ma inne upodobania. Tym samym dla każdego inny produkt może być najlepszym wyborem. Spersonalizowany prezent dla noworodka nie będzie raczej właściwym spersonalizowanym prezentem dla nauczyciela czy przyjaciółki. Niemniej jednak możemy wskazać pewne upominki, które sprzedają się najlepiej.

Bardzo popularnym prezentem jest mapa zdrapka. Mowa o mapie, która daje możliwość zaznaczania odwiedzonych miejsc. Jest to doskonała propozycja dla zapalonego podróżnika, zaliczającego kolejne kraje. Kufel z napisem stosownym do okazji to popularny spersonalizowany prezent dla męża czy też na urodziny. W tym przypadku jako spersonalizowany prezent zwykle sprawdzi się też karafka na wino. Oczywiście z mody nie wychodzą pluszaki. To dobry spersonalizowany prezent dla noworodka, ale też dla dziewczyny. Sprawdziliśmy, jaki spersonalizowany prezent dla przyjaciółki jest najpopularniejszy w sklepie Gifted.pl. Okazało się, że w czołówce są kubki, słoiki na wypieki i albumy.

Spersonalizowany prezent na 30 urodziny i dla nauczyciela – uwzględnij osobę i okazje

Długo można wymieniać najpopularniejsze prezenty. Niemniej jednak lista ta nie będzie miała większej wartości bez uwzględnienia okazji. W każdej sytuacji sprawdzi się bowiem nieco inny spersonalizowany prezent. Recz w tym, że kufel czy nosidło na piwo sprawdzą się świetnie jako spersonalizowany prezent na 30 urodziny. Jednak niekoniecznie będą stosowne, jeśli szukamy spersonalizowanego prezentu dla nauczyciela. W tym przypadku o wiele lepszy będzie na przykład organizer na przybory szkolne.

Wybierając prezenty personalizowane, warto się zastanowić, na czym ma polegać ich oryginalność. Jakiego rodzaju nadruk wybrać? Czy ma to być prosty napis, czy może jakaś grafika? Jakie personalizacje są najpopularniejsze? W tym przypadku również odpowiedź brzmi – to zależy. Przede wszystkim zależy to od okoliczności, danej osoby, oraz naszej relacji z nią. Bardzo często na prezentach umieszcza się imiona ich adresatów. Jednak jest to dobre rozwiązanie tylko wtedy, kiedy jesteśmy z daną osobą po imieniu. W przypadku nauczyciela lepsza będzie prosta dedykacja. Jeśli natomiast wybierasz spersonalizowany prezent na 30 urodziny dla kolegi, możesz pokusić się o niekoniecznie poprawny politycznie żart.

Modny spersonalizowany prezent? Produkt wysokiej jakości

Moda nieustannie się zmienia. Dotyczy to niemal wszystkiego, również prezentów. Jedynym, co jest zawsze w modzie, pozostaje wysoka jakość. Nie ma się co łudzić, niesolidny prezent nikomu nie sprawi radości. Mało tego, niezbyt dobrze świadczy on o sobie, która zdecydowała się go podarować. Warto zainwestować w jakościowy spersonalizowany prezent. Nawet jeśli okaże się nietrafiony, i tak będzie doceniony. Adresat prezentu z pewnością zauważy, że się postaraliśmy. Zależało nam, aby sprawić mu radość. Jeśli natomiast prezent będzie trafiony, posłuży przez długie lata, jeśli jego jakość jest wysoka.

Wydawca, Artykuł powstał przy współpracy partnera zewnętrznego
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Stanisław Wojdak
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Bryk
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN