Spółki miejskie zagrały dla szlachetnej paczki

08.12.2017

Na hali MOSiR w Nowym Sączu można było zobaczyć prezesów i pracowników sądeckich spółek komunalnych w nietypowych rolach. To za sprawą rozgrywanego turnieju charytatywnego w siatkówkę. W tym roku zebrano 6 tysięcy złotych, a pieniądze pochodziły z wpisowego na turniej.

Rywalizacja odbyła się dla rodziny z Nowego Sącza, która wśród podstawowych potrzeb wymienia żywność oraz środki czystości.

 – Rodzina, która potrzebuje pomocy, zostaje obdarowana taką naprawdę konkretną kwotą. Zostały zakupione między innymi lodówka, kuchenka czy odzież – tłumaczy Janusz Adamek, prezes Sądeckich Wodociągów.

W turnieju wzięli udział pracownicy: MPEC, MPK, Sądeckiej Infrastruktury Miejskiej, Sądeckich Wodociągów oraz MOSiR-u.

 – Bardzo sprawdza się idea promowania sportu wśród pracowników, właśnie w taki sposób – tłumaczy Piotr Polek prezes MPEC. – Słuszny cel, słuszna sprawa nic tylko zmobilizować się i przyłączyć do tej walki pomiędzy spółkami komunalnymi. Jest to okazja do poznania się i wspólnej rywalizacji – dodaje.

Świąteczny Turniej Charytatywny odbył się w Nowym Sączy po raz czwarty, a rodzina potrzebująca pomocy została wybrana w ramach akcji Szlachetna Paczka.

 

Posłuchaj:
Relacja
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (RM) - Paweł Augustyn
play
Słowo za słowo - Marcin Romanowski - 18.06.2021
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN