Strefa Chwały w Starym Sączu. “Każdy powinien choć raz w życiu tu być” [WIDEO]

11.07.2021

Katolicy z różnych stron Polski przyjechali na Strefę Chwały w Starym Sączu. Od czwartku (8.07) uczestniczą w konferencjach, Mszach świętych oraz modlą się uwielbieniowo. W niedzielę (11.07) Mszę świętą odprawił tu biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Tym razem liczba uczestników rekolekcji została ograniczona. – Mimo wszystko jest bardzo pogłębione zaangażowanie tych ludzi, co przekazywali mi organizatorzy. Są bardzo dojrzałe i głębokie spowiedzi, świadczące o mocnych nawróceniach. Jest potrzeba budowania wspólnoty – podkreślił ordynariusz diecezji tarnowskiej.

Barbara z Będzina przyjechała na Strefę Chwały po raz pierwszy, wraz z rodziną. – To dla nas szczególne miejsce, bo jest tu Ołtarz Papieski. Niesamowite przeżycie. Każdy choć raz powinien mieć możliwość skorzystać z modlitwy w tak wielkiej wspólnocie.

Strefa Chwały 2021 zakończy się w poniedziałek (12.07). Wśród osób prowadzących konferencje podczas rekolekcji są między innymi ksiądz biskup Artur Ważny (biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej), ks. Józef Kloch i Marcin Zieliński.

Posłuchaj:
Biskup tarnowski Andrzej Jeż
Uczestnicy Strefy Chwały
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marcin Kiwior
play
Słowo za słowo(NS) - Bogdan Łuczkowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN