Szansa na kolejną edycję Tarnów Polskiej Piosenki – zagłosuj w Budżecie Obywatelskim!

25.09.2017

Ruszyło głosowanie w drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Wśród zgłoszonych projektów jest propozycja Stowarzyszenia RDN pod nazwą Tarnów Polskiej Piosenki 2018.

Nasz projekt jest kontynuacją lipcowej imprezy, która wybrana została jako jedna z najlepszych tarnowskich imprez plenerowych tego lata.

Przejechałam aż 40 km tutaj i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie lubię muzykę, także jak coś się dzieje w Tarnowie, to z chęcią posłucham. Jesteśmy od niedzieli tutaj codziennie i na pewno do końca festiwalu pozostaniemy. Atmosfera bardzo fajna, świetni ludzie. Dobrze się na to patrzy okiem widza. Super, że w Tarnowie organizuje się takie festiwale jak ten. Mam nadzieję, że w przyszłości powtórzą się – mówiła zgromadzona publiczność podczas tegorocznej edycji.

A żeby festiwal mógł się z powodzeniem powtórzyć potrzebne są głosy. Głos może oddać każdy mieszkaniec subregionu tarnowskiego, który ukończył 16 lat.

Można to zrobić poprzez wrzucenie karty do głosowania do urn w siedzibie zarządu województwa, w siedzibie radia RDN Małopolska przy ulicy Bema 14, korespondencyjnie oraz drogą internetową na stronie Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

Posłuchaj:
Słuchacze
RDN _, Maciej Uszko
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN