Szczypiorniści wracają do siebie. Arena Jaskółka znów otwarta

03.11.2021

Po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa Arena Jaskółka w Mościcach znów jest otwarta dla mieszkańców. Obiekt widowiskowo- sportowy został przekazany władzom Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przez PKO Bank Polski.

Jak mówi dyrektor tarnowskiego TOSiR-u Arkadiusz Marszałek, obiekt już służy mieszkańcom.

– W tym momencie można korzystać z fizjoterapii i dużej siłowni, które znajdują się na obiekcie. Szykują nam się poszczególne imprezy sportowe i wydarzenia kulturalne. Natomiast rzeczywiście był tam punkt szczepień i teraz praktycznie po roku wrócił już w ręce Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ponowne otwarcie Areny Jaskółka to dobra wiadomość dla drużyny Grupy Azoty Unii Tarnów, która rozgrywa tam swoje domowe mecze.

– Będzie się tutaj rozgrywać piłka ręczna w tym najlepszym wydaniu. Piłkarze ręczni powracają na Arenę. W tym momencie rozkładamy podłogę mobilną, która została zdemontowana i teraz musimy ją dostosować do nowej nawierzchni płyty głównej. Oczywiście wszystkie mecze, które są planowane w terminarzu będą się już odbywać w Arenie Jaskółka Tarnów.

Szczypiorniści powrócą do hali 20 listopada. Oprócz sportowych emocji, Arenę odwiedzi 11 listopada Polska Noc Kabaretowa, podczas której zaprezentują się najlepsi kabareciarze w Polsce. Również w listopadzie wystąpi popularna piosenkarka Sanah.

Posłuchaj:
Arkadiusz Marszałek
Karol Garncarz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN