Targi Pracy – poszukiwani przedsiębiorcy

30.04.2019

To szansa dla firm z regionu tarnowskiego na znalezienie nowych pracowników. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zachęca przedsiębiorców do uczestniczenia w 26. Targach Pracy.

Podczas imprezy osoby poszukujące pracy mogą bezpośrednio rozmawiać z przedstawicielami firm o warunkach zatrudnienia oraz stanowiskach.

To ważne gdy osoby poszukujące zatrudnienia mogą spotkać się z pracodawcą – mówi Angelika Bilska, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie.

– Pracodawcy będą szukać pracowników, ponieważ rynek pracy bardzo dynamicznie się zmienia. Rzeczywiście widzimy, że rola pracownika na rynku pracy jest mocniejsza i on może w tych ofertach nieco poszukać i powybierać. Jeżeli rzeczywiście ma dobre kwalifikacje. Jeżeli ma wysokie kwalifikacje to tutaj może poszukać dobrej pracy jeżeli nie ma.

Powiatowy Urząd Pracy czeka na zgłoszenia przedsiębiorców do 17 maja.

Chcemy aby odwiedzający targi, mogli zapoznać się z szeroką ofertą zatrudnienia – dodaje Angelika Bilska.

Zapraszamy wszystkich pracodawców, którzy są zainteresowani udziałem w tym przedsięwzięciu. Zapraszamy również osoby bezrobotne, ponieważ jest to możliwość wymiany informacji na temat poszukiwanych pracowników przez pracodawców. Jak również ze strony osób bezrobotnych, którzy poszukują pracy. Także tutaj jest świetna możliwość porozmawiania z pracodawcami bezpośrednio czy też przygotowania dokumentów podczas targów rekrutacyjnych.

26. Targi Pracy odbędą się 5 czerwca w hali sportowej przy ulicy Krupniczej w Tarnowie.

Posłuchaj:
Angelika Bilska
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Sak
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za słowo (NS) - Marek Pławiak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN