Tarnów Polskiej Piosenki 2018 startuje w drugiej edycji Małopolskiego Budżetu Obywatelskiego – zagłosuj

23.09.2017

Rusza głosowanie w drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Wśród zgłoszonych projektów jest propozycja Stowarzyszenia RDN pod nazwą Tarnów Polskiej Piosenki 2018 (kod zadania: TAR25).

To kontynuacja lipcowej imprezy, która cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców i oceniona została jako jedna z najlepszych imprez plenerowych tego lata – podkreśla Bartosz Chmielnik, specjalista ds. promocji radia RDN Małopolska. – Tygodniowy festiwal muzyczny, który ma odbyć się na płycie tarnowskiego rynku w przyszłym roku i ma promować młode talenty nie tylko z regionu tarnowskiego. Ukoronowaniem każdego dnia będzie występ gwiazdy – dodaje Chmielnik.

Głosowanie na projekty w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski rozpocznie się w poniedziałek. Potrwa do 13 października. – Tym razem zmieniły się zasady oddawania głosu – mówi Bartosz Chmielnik, specjalista ds. promocji radia RDN Małopolska. – Głos może oddać każdy mieszkaniec subregionu tarnowskiego. Głosować może każda osoba, która najpóźniej w dniu oddania głosu ukończyła 16 lat. Można oddać jeden głos – mówi.

Głos oddać będzie można na cztery sposoby. Poprzez wrzucenie karty do głosowania do urn w siedzibie zarządu województwa, w siedzibie radia RDN Małopolska przy ulicy Bema 14, korespondencyjnie oraz poprzez stronę internetową budżetu obywatelskiego Małopolski.

Posłuchaj:
Bartosz Chmielnik
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN