Tarnów: Mieszkancy sie skarza na rozkopana ulice

05.01.2017

 

Rozkopali i zostawili – mieszkancy ulicy Klikowskiej tuz przy granicy z Biala skarza sie na jakosc prac przy ulicy. Watpliwosci budza sfrezowany tuz przed swietami asfalt, przelomy i niewlasciwie, zdaniem mieszkanców, zabezpieczone studzienki.

Pan Marek, który zglosil sie do Radia RDN Malopolska, skarzy sie nie tylko na fatalny stan nawierzchni, niefortunny termin rozpoczecia prac, ale i na zalegajace na drodze bloto. – Przed swietami zostala sfrezowana nakladka asfaltowa i teraz jedno bloto. Miedzy tym odcinkiem 110 metrów jest 25 przekopów przez droge, bo jest robiony odplyw do kanalizacji. Na drodze jest maz, tak, ze samochód trzeba prawie codziennie myc. Poza tym dolki takie, ze samochody beda nadawaly sie do remontu – mówi.

studzienka

Mieszkancy ul. Klikowskiej szczególnego zagrozenia dopatruja sie w otwartych studzienkach kanalizacyjnych, które odgrodzone sa jedynie pacholkami. Pan Marek twierdzi, ze po duzych opadach sniegu zabezpieczenia moga zostac przesuniete przez przejezdzajace plugi, a wtedy niewielki krok do nieszczescia. Do tej sprawy bedziemy jeszcze wracac.

Posluchaj Pana Marka:

Kuba Kusy

klikowska2

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN