Tarnowianie znów licznie odwiedzają basen. Park Wodny odrabia straty po pandemii

24.10.2021

Jesienne długie wieczory zachęciły mieszkańców do pływania na krytym basenie.

Pracownicy Parku Wodnego są zadowoleni z frekwencji. Mówią, że okres pandemii początkowo wpłynął na mniejszą liczbę sympatyków pływania. Teraz niezależnie od pory dnia, na basenie przy ul. Piłsudskiego można spotkać sporo osób, które pływają, wypoczywają w strefie relaksu lub korzystają z zajęć fitness w wodzie.

Tarnowianie przyznają, że lubią tę formę aktywności.

– W ostatnim czasie zaczęłam częściej chodzić na basen. Z tego względu, że te wieczory też są dłuższe więc czasu jest więcej, ale przede wszystkim dlatego, że jestem fizjoterapeutą i rekomenduję zdrowy tryb życia. Kochani rodzice zadbajcie o zdrowie swoich dzieci, o ich plecy szczególnie w takich czasach pandemicznych jakie mamy. Zachęcam do korzystania z atrakcji jakie ma nasze miasto, a przede wszystkim z basenu. – Chodzę na basen raz w tygodniu żeby się zregenerować i lepiej czuć. Jak jest dużo ludzi to trochę przeszkadza, ale dzisiaj w saunie było pusto i było super.

Dziennie Park Wodny przy ul. Piłsudskiego odwiedza 600 – 700 osób. Jak mówią pracownicy Parku, to dużo więcej niż w okresie letnim.

Posłuchaj:
Mieszkańcy Tarnowa
Karol Garncarz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN