Tłumy na Brzesko Okocim Festiwal [ZDJĘCIA]

16.06.2019

Pierwszy raz po rewitalizacji były tłumy na brzeskim rynku podczas imprezy kulturalnej. Hity muzyki klasycznej, przeboje operowe i operetkowe w wykonaniu Strauss Symphonic Orchestra rozbrzmiewały podczas drugiego dnia Brzesko Okocim Festiwal. 

Centralny plac miasta wypełniła publiczność, która nie ukrywała, że pomysł na takie świętowanie dni Brzeska przypadł jej do gustu. – Super, świetnie, cudownie było, chcemy jeszcze – mówią uczestnicy imprezy. – Bardzo nam się podobało, a to jest w ogóle ewenement w skali Brzeska i okolicy, że tyle ludzi się spotyka. Jest okazja do pobycia ze sobą w tym wielkim biegu. Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie to samo, a może nawet lepiej. Powiew wielkiego świata,mam nadzieję, że to będzie zaczątkiem do kolejnych imprez na takim poziomie w Brzesku. Jak na festiwalu mozartowskim jest – brawo. Bym sobie życzył, żeby to było w każdy weekend.

Brzesko Okocim Festiwal zorganizowały w tym roku wspólnie samorządy miasta i powiatu. Muzyczną część imprezy rozpoczął koncert Hose Torresa w Parku przy Pałacu Goetza. W ostatnim dniu na Placu Kazimierza zagrał Dżem.

Posłuchaj:
uczestnicy
relacji
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Włodzimierz Bernacki
play
Słowo za słowo(NS) - Zbigniew Małek
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN