Tomasz Biskup został zwycięzcą Turnieju DSJ z radiem RDN Nowy Sącz [WIDEO]

12.03.2018

Kultowa gra komputerowa związana ze skokami narciarskimi, przyciągnęła sporą grupę słuchaczy RDN Nowy Sącz w różnym wieku. Uczestnicy konkursu w przeciągu 1,5 godziny przenieśli się w pięć różnych miejsc. Skakali w Japonii, Austrii, Szwajcarii i Australii, żeby zakończyć turniej na trudnej skoczni w Zakopanem.

Zwycięstwo tym bardziej smakuje wyśmienicie – przekonuje najlepszy skoczek, Tomasz Biskup ze Starego Sącza.

Pierwszy raz coś wygrałem i od razu wywiady, zdjęcia … więc jest dobrze. Najtrudniejsza była dla mnie ostatnia skocznia w Zakopanem. Właśnie tam jest ciężki próg i trzeba się naprawdę postarać, żeby dobrze trafić z wybiciem – komentował na gorąco zwycięzca.

Do konkursu zgłosili się też zeszłoroczni zawodnicy. Marek Jaśkiewicz, który w pierwszej edycji turnieju zajął szóste miejsce, tym razem wspiął się na drugi stopień podium.

Bardzo cieszę się z tego wyniku tym bardziej, że ten turniej to świetna inicjatywa. Gdy dowiedziałem się o niej w zeszłym roku, nie zastanawiałem się ani chwili. Jest to moja ulubiona gra z dzieciństwa, więc mimo upływu lat wzbudza takie same emocje jak kiedyś – przekonuje Jaśkiewicz.

Trzecie miejsce zdobył zeszłoroczny zwycięzca Dominik Głąb. Dla najlepszych przewidzieliśmy ciekawe nagrody, nikt nie odszedł z pustymi rękoma. Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy dyplom i upominek.

Zawody podobnie, jak w 2017 roku, odbyły się w Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Nowym Sączu.

Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za słowo(NS) - Paweł Motyka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN