Co się stało w Gołkowicach? – znaleziono zwłoki mężczyzny

29.09.2017

Policja znalazła zwłoki 47-letniego mieszkańca Gołkowic (gmina Stary Sącz). Aresztowany został 33-letni mieszkaniec tej miejscowości, który chodził po wsi z przedmiotem przypominającym broń, choć funkcjonariusze nie łączą tych spraw.

Wokół tych wydarzeń pojawiło się wiele pogłosek, a w Gołkowicach wszyscy o tym mówią. Policja potwierdziła, że znaleziono zwłoki 47-letniego mieszkańca tej miejscowości, w okolicy stacji benzynowej w Gołkowicach. Policjanci przyjechali tam, bo dostali zgłoszenie, że ktoś pije alkohol.

Dwaj mężczyźni, którzy spożywali alkohol z 47-latkiem zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień, a po wytrzeźwieniu przesłuchani. Ponadto policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu stacji benzynowej. Dochodzenie trwa.

Pojawiły się też informacje, że w Gołkowicach ktoś znalazł kolejne zwłoki, ale policja nie potwierdza tych doniesień. Na ten moment nie łączy też sprawy śmierci 47-letniego mężczyzny z zatrzymaniem 33-letniego mieszkańca Gołkowic, który był widziany z przedmiotem przypominającym broń. Miał ponad 2 promile alkoholu.

Posłuchaj:
Relacja
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Tomasik
play
Słowo za słowo(NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN