Tragedia na drodze w Tylmanowej. Zginęły dwie osoby

25.11.2021

2 osoby zginęły w wypadku na drodze wojewódzkiej 969 w Tylmanowej. Samochód osobowy z 3-osobową rodziną wypadł z jezdni na wysokości osiedla Kłodne i uderzył w betonowy przepust. Mimo reanimacji nie udało się uratować 2 dorosłych osób. Jak ustaliła policja, kierowca nie miał prawa jazdy.

28-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu myślenickiego, zmarł na miejscu. Ranna została 23-letnia mieszkanka Szczawnicy, która została przewieziona do szpitala w Nowym Sączu. Niestety tam zmarła.

Poszkodowany w wypadku 2-letni chłopiec trafił do szpitala w Nowym Targu, a następnie do Krakowa.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot, jadąc w kierunku Nowego Sącza z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, uderzył w betonowy przepust i pojazd dachował. Jak ustalono, 28-latek nie posiadał prawa jazdy. Dokładne okoliczności i przyczyny tej drogowej tragedii będą ustalane podczas prowadzonego postępowania – poinformowała małopolska policja.

W związku z pogarszającymi się warunkami na drogach apelujemy o ostrożność – napisali na Facebooku strażacy z Ochotnicy Dolnej, którzy działali na miejscu tragicznego wypadku.

Wydawca, fot. i źródło: OSP Ochotnica Dolna i Małopolska Policja
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN