Tragedia w Siedliskach. Mężczyzna znalazł zwłoki żony i syna

14.10.2020

50-letni mieszkaniec Siedlisk Tuchowskich po powrocie z pracy znalazł w domu zwłoki członków swojej rodziny.

Zgłoszenie o tragedii wpłynęło do tarnowskiej Policji we wtorek około godziny 18:30.

– W jednym z domów jednorodzinnych na terenie Siedlisk k. Tuchowa ojciec odnalazł ciało swojego 15-letniego syna i 40-letniej żony. Gdy wrócił do domu przebywał tam również jego syn, 19-latek. Jemu nic się nie stało, rozmawiali razem, makabrycznego odkrycia dokonał dopiero później. Ciała 15-latka i 40-latki zostały zabezpieczone w zakładzie patomorfologii i biegli będą odpowiadać na pytanie, co było przyczyną śmierci i powiedzą o czasie śmierci tych dwóch osób – mówi asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.

19-latek, który prawdopodobnie przebywał w domu w trakcie tragedii utrzymuje, że nie miał pojęcia o tym, co się wydarzyło na piętrze domu.

Na miejscu do godzin porannych trwały czynności służb – prokuratora z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służb śledczych z tarnowskiej komendy, jak również z Komendy Wojewódzkiej Policji z Krakowa. Do działań włączyło się także Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Krakowie.

Na ten moment służby nie ujawniają, co mogło być przyczyną śmierci mieszkańców Siedlisk. Wyjaśnią to badania prosektoryjne.

Posłuchaj:
Paweł Klimek
Anna Szczepanek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Gil
play
Słowo za słowo (NS) - Andrzej Gut-Mostowy
play
Słowo za słowo (NS) - Adam Konicki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN