Tragiczny wypadek w Strzelcach Małych. Nie żyje 39-latek, 10-latek w stanie krytycznym

21.01.2021

We czwartek po godzinie 12:00. Na drodze wojewódzkiej 964 w Strzelcach Małych doszło do kolizji samochodu ciężarowego z osobówką, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 39-letni mieszkaniec tej miejscowości. Jego 10-letni syn w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

– Kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna w wieku 57 lat, uderzył w stojący na poboczu drogi pojazd osobowy marki Renault Megane, który następnie uderzył w znajdujące się w pobliżu osoby. Był to 39-letni mężczyzna, właściciel tego samochodu i jego małoletni syn. W wyniku tego zdarzenia ten mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, jego syn w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem do szpitala. Do szpitala trafił również kierujący samochodem ciężarowym – mówi asp. sztab. Grzegorz Buczak, rzecznik KPP w Brzesku.

Kierowca ciężarówki, mieszkaniec powiatu brzeskiego, był trzeźwy. Na razie nie wiadomo z jakiego powodu zjechał z drogi i uderzył w stojący na poboczu samochód.

Na miejscu pracowała Policja pod nadzorem prokuratora. Droga wciąż jest zablokowana, funkcjonariusze kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

Posłuchaj:
asp. sztab. Grzegorz Buczak
Anna Szczepanek, fot. OSP KSRG Szczurowa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN