Trwają poszukiwania 40-letniego mieszkańca Zawady. Policja prosi o pomoc

08.06.2021

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków prowadzi akcję w terenie. Z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca i psów przeszukują lasy na odcinku od Góry Świętego Marcina w kierunku Tuchowa.

Mężczyzna wyjechał w poniedziałek, 7 czerwca nad ranem z miejsca swojego zamieszkania. Samochód marki toyota corrola jakim poruszał się zaginiony mieszkaniec Zawady został odnaleziony w godzinach wieczornych, w zaroślach, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania.

Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną – mówi oficer prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek

– W tym momencie wiemy tylko tyle, że mężczyzna jest w wieku 40 lat, wzrostu około 185 cm, szczupłej budowy ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne z siwizną na skroniach, brak zarostu, nos prosty, uszy duże.

Ktokolwiek widział zaginionego, bądź zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Posłuchaj:
Paweł Klimek
Bartek Ziaja
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN