Trwają poszukiwania 52-latka z Pogórskiej Woli

24.10.2020

Zaginął 52-letni mieszkaniec Pogórskiej Woli. Tarnowska policja prowadzi intensywne poszukiwania mężczyzny.

Nasi policjanci prowadzą obecnie poszukiwania 52-letniego mieszkańca Pogórskiej Woli, który 10 października, około godziny 10, wyszedł z domu, zabrał ze sobą rower i miał zamiar udać się do sklepu. Niestety mężczyzna tam nie dotarł, nie wrócił również do domu. Od tego czasu nie odzywał się, nie dawał znaków życia. Jego bliscy zaniepokojeni tym faktem, zgłosili jego zaginięcie. Policja od przyjęcia zawiadomienia prowadzą intensywne czynności. Sprawdzamy potencjalne miejsce, gdzie mężczyzna może przebywać – mówi asp. sztab. Olga Lesińska-Żabińska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Mężczyzna ma ok. 180 cm wzrostu. Jest średniej budowy ciała. Posiada krótkie włosy koloru ciemny blond z widocznymi zakolami i oznakami siwizny. Twarz podłużna, nos orli. Niepełne uzębienie w dolnej szczęce. Nie ma jednak informacji na temat ubioru mężczyzny w dniu zaginięcia.

Osoby mające informacje jakiekolwiek informacje na temat losów zaginionego proszeni są o kontakt z policją pod numerami telefonów 48-831-29-00, 47-831-22-21 lub pod numerem alarmowym 112.

Posłuchaj:
Wydawca, Paweł Kawik
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - bp Leszek Leszkiewicz
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Biedroń
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN