Trwają poszukiwania 58-latki

21.10.2020

Zaginęła 58-letnia mieszkanka Głobikowej w gminie Dębica. Poszukiwania kobiety na razie nie przyniosły rezultatu.

Zaginiona kobieta to 58-letnia mieszkanka miejscowości Głobikowa. Kobieta widziana była ostatni raz we wtorek, 13 października. W poniedziałek, 19 października, rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu osoby. Prowadzone były poszukiwana w poniedziałek i we wtorek, nie przyniosły niestety pozytywnego rezultatu. Prowadzone było rozpoznanie w miejscu zamieszkania zaginionej kobiety, jak i również w okolicy – mówi Jacek Bator, oficer prasowy dębickiej policji.

W czynnościach poszukiwawczych brali policjanci z Brzeźnicy, funkcjonariusze Dębickiego Pionu Kryminalnego oraz strażacy OSP. Dodatkowo zaangażowano policjantów z ramienia Wojewódzkiej Komendy Policji w Rzeszowie, którzy obsługiwali drona.

Obecnie prowadzone są dalsze czynności rozpoznawcze, które przede wszystkim dotyczą poszukiwania informacji o kobiecie wśród sąsiadów.

Policja podaje również rysopis kobiety – kobieta mierzy ok. 165 cm. Sylwetka krępa. Krótkie, brązowe i kręcone włosy. Oczy szeroko osadzone. Nos prosty. Brak uzębienia.

Osoby mające informacje jakiekolwiek informacje na temat losów zaginionej proszeni są o kontakt z policją.

Posłuchaj:
Jacek Bator
Wydawca, Paweł Kawik, fot. FB sołtysa Głobikowej
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Aleksandra Sternik
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN