Ulotki dotyczące najważniejszych zasad nowej komunikacji gminnej trafiły do mieszkańców gminy Tarnów

18.01.2021

– Publikacja zwiera rozkłady jazdy autobusów, ceny biletów i możliwości ich zakupu – mówi zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik.

– Taka ulotka została do każdego domu rozdysponowana przez naszych pracowników bez ponoszenia dodatkowych kosztów z dużym zaangażowaniem, z dużą skutecznością, zachowując wszystkie zasady reżimu sanitarnego, docierali do każdego domu. Ulotki wrzucali do skrzynek pocztowych, jeżeli mieszkaniec był zainteresowany była udzielana informacja przybliżająca nowe zasady funkcjonowania komunikacji.

Gmina Tarnów zachęca, aby mieszkańcy swoje wskazówki i uwagi przekazywali do urzędu – dodaje Sławomir Wojtasik.

– Istniejące rozkłady do końca roku zostały w większości utrzymane, ewentualnie z niewielką korektą, zostały utrzymane trasy autobusów. Staraliśmy się też nową numerację zachować w taki sposób analogiczny żeby ułatwiać dostępność tej nowej komunikacji. Zmiany są nieuchronne, są wskazywane słabe punkty, bo takie też musiały się pojawić i będziemy na bieżąco starali się je niwelować.

Mieszkańcy gminy Tarnów mogą się kontaktować w sprawie nowej komunikacji gminnej z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów 14 688 01 42 lub 14 688 01 43.

Przypomnijmy, Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej znajduje się w budynku dworca autobusowego przy ul. Dworcowej 1 w Tarnowie.

Posłuchaj:
Sławomir Wojtasik
Małgorzata Miczek-Zabawa, fot. gmina.tarnow.pl
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN