Urząd Gminy w Borzęcinie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej do piątku zamknięte 

25.08.2020

To wynik potwierdzenia zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników jednostek tamtejszego samorządu.

Kwarantanną został objęty wójt i jego rodzina oraz dwóch pracowników Urzędu Gminy w Borzęcinie. Dotyczy to także sześciu pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Urząd Gminy oraz GOPS pracują w systemie zdalnym. Podstawowy sposób kontaktu z pracownikami to poczta elektroniczna lub rozmowa telefoniczna. Dokumenty i wnioski należy składać elektronicznie za pośrednictwem poczty na adres: sekretariat@borzecin.pl lub do skrzynki podawczej, wystawionej w godzinach pracy przy wejściu do Urzędu.

W sprawach pilnych, np. w przypadku konieczności odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia zgonu należy uprzednio skontaktować się telefonicznie lub mailowo z pracownikiem merytorycznym.

Decyzje dotyczące dalszego funkcjonowania urzędu i ośrodka pomocy mają być podejmowane na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji i decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzesku.

Wójt Janusz Kwaśniak w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych przypomina o konieczności zachowania szczególnych środków ostrożności i stosowania się do obowiązujących zaleceń.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS) - Wacław Ligęza
play
Słowo za Słowo (NS) - Adam Ruszaj
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN