Urząd Gminy w Rytrze zamknięty z powodu koronawirusa

20.07.2020

Urząd Gminy w Rytrze od dziś zamknięty do odwołania. To z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u kolejnej z pracujących tam osób. W związku z tym obowiązkowo poddani badaniu zostaną też wszyscy pozostali pracownicy urzędu.

W tej chwili kontakt z urzędem jest zdalny. – Jesteśmy w stałym kontakcie z sanepidem. Ostatecznie po wynikach pozostałych badań okaże się jak dalej będziemy pracować – informuje wójt Rytra Jak Kotarba.

– Mieszkańcy będą obsługiwani tak jak to było w pierwszej fazie, czyli telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem poczty. Pewnie się rozstrzygnie już w tym tygodniu. Myślę, że do końca tygodnia będziemy wiedzieli czy będzie to dalej zamknięty urząd, czy będziemy pracować na tej zasadzie, że będziemy przyjmować tylko i wyłącznie umówione jakieś wizyty, bardzo pilne.

Gmina apeluje jednocześnie do wszystkich mieszkańców, którzy w ostatnich dniach przebywali w urzędzie, aby obserwowali swój stan zdrowia i zgłaszali się do sanepidu w przypadku każdego niepokojącego ich objawu.

 

Posłuchaj:
Jak Kotarba
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Pomagamy i chronimy
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN