Ustawa antylockdownowa niedługo zostanie złożona w Sejmie [WIDEO]

12.03.2021

Ustawa antylockdownowa już niedługo zostanie przez nas złożona w Sejmie – mówił poranny gość RDN Nowy Sącz, wiceprezes partii KORWiN w okręgu 14, Ryszard Wilk.

Podczas rozmowy Słowo za Słowo sądecki przedsiębiorca mówił, że zbiórka podpisów pod ogłoszonym podczas protestu w Zakopanem projektem ustawy nadal trwa.

Chcemy dać przedsiębiorcom możliwość swobodnego działania – przekonywał.

– Teraz jest naprawdę problem, bo jeśli ktoś się nastawi na to że będzie działać, a tu w czwartek wyjdzie minister Niedzielski i powie, że niestety od poniedziałku się zamykamy to jest niestety kłopot. Ktoś zostaje z towarem, ktoś zostaje z ludźmi, ktoś zostaje z nadzieją, że będzie pracował, a tak naprawdę nie wiadomo ile te lockdown’y będą trwać. Musi być jasna sytuacja. Jeżeli będzie ustawa, która powie, że nie będzie możliwości wprowadzana żadnych obostrzeń, tego lockdown’u, który teraz mamy, no to przedsiębiorcy będą mieć zielone światło do działania.

Według Ryszarda Wilka, jeśli sytuacja się nie zmieni, po protestach przedsiębiorców między innymi w Zakopanem, czy Limanowej, pojawiać się będą następne i coraz liczniejsze.

Posłuchaj:
Ryszard Wilk
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Stanisław Kuropatwa
play
Słowo za słowo (NS) - Marta Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN