22 lipca na wszystkich chętnych będą czekały szczepionki firmy Pfizer.
Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty.
– To bardzo dobry moment, aby przyjąć szczepionkę i zyskać odporność. Nie tylko ułatwi to podróżowanie w czasie wakacji, ale przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo nam samym i naszym bliskim. Tym bardziej zachęcam mieszkańców i wszystkich chętnych do odwiedzenia w czwartek miejskiego punktu szczepień – mówi prezes przychodni Jan Musiał.
Szczepienia potrwają w godzinach od 7.00 do 15.00
W związku z tym, że punkt szczepień przy ulicy Gumniskiej zostaje wygaszany, drugą dawkę będzie można przyjąć w Zespole Przychodni Specjalistycznych przy ul. M. Skłodowskiej-Curie lub w dowolnym punkcie
szczepień.








![Pastorałka Sądecka niesie się przez Sądecczyznę w Boże Narodzenie [WIDEO] 9 pastoralka Sadecka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/12/pastoralka_Sadecka-350x250.jpg)

![Remont drogi z Ptaszkowej do Wojnarowej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2026 roku [ZDJĘCIA] 11 fot. Małopolski Urząd Wojewódzki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/umowa-na-droge2-120x86.jpg)

![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 13 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-120x86.jpg)

