Tegoroczny Festiwal Piękna odbędzie się w nowosądeckim Parku Strzeleckim [ZDJĘCIA]

30.04.2021

Konkursy Miss Polski, Miss Supernational, oraz Mister Supernational 2021 odbędą się w Nowym Sączu, dokładniej, w zmodernizowanym amfiteatrze w Parku Strzeleckim.

Decyzja o umiejscowieniu tegorocznego Festiwalu Piękna w stolicy Sądecczyzny, przekazana została podczas otwarcia zmodernizowanego Parku Strzeleckiego oraz wybudowanego w nim nowoczesnego amfiteatru. Budowa zakończyła się, ale na razie park nie będzie jeszcze dostępny dla mieszkańców.

Umowę o zorganizowanie konkursów piękności w tym miejscu podpisali prezydent miasta Ludomir Handzel oraz organizator festiwalu, producent Gerhard Parzutka von Lipiński.

Wydarzenie będzie transmitowała Telewizja Polsat, co jest ogromną szansą promocyjną, zdaniem  marszałka województwa małopolskiego Witolda Kozłowskiego, obecnego na otwarciu.

Dla Małopolski będzie to niewątpliwie ogromny ładunek promocyjny. Myślę też, że dla Sądecczyzny, Nowego Sącza, ale też dla całego kraju, ponieważ telewizja Polsat, która będzie obsługiwała to wydarzenie, wysyła swój sygnał aż do 140 krajów świata, więc to będzie potęga.

Konkursy Festiwalu Piękna odbędą się w dniach od 20-23 sierpnia.

Posłuchaj:
Witold Kozłowski
Łukasz Raczkowski
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Mirosław Waląg
play
NS - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN