W Nowym Sączu trwa Poruszenie!

27.05.2022

Akcja przygotowana przez wspólnoty katolickie ma pomagać ludziom w szukaniu Boga. W zeszły weekend pierwsze grupy ewangelizatorów chodziły po Nowym Sączu, żeby dzielić się swoją wiarą z przechodniami.

Akcja zostanie jeszcze powtórzona.

Dodatkowo od piątku (27.05), przy okazji nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego,ruszają wieczory świadectw – zapowiada ojciec Andrzej Migacz, proboszcz parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu.

Zapraszamy do kościołów aż do 4 czerwca, codziennie o 19.30. To będzie modlitwa, ale też pojawią się osoby, które będą chciały podzielić się bardzo osobiście tym, jak poznały Pana Boga i jak ich to zmieniło – dodaje.

Wyjątkiem będzie piątek (3 czerwca), gdy w Nowym Sączu odbędzie się Droga Światła. Wierni z lampionami wyruszą spod kościoła kolejowego i przejdą do parafii Ducha Świętego.

W sobotę (4 czerwca) zaplanowana została Eucharystia i czuwanie w parafii Ducha Świętego. Całość zakończy się w niedzielę (5.06) w Parku Strzeleckim.

Zaplanowano tutaj cztery oddzielne części, które mają mieść własny charakter – godziny: Miłosierdzia, Słowa, Serca, a na koniec Koncert Uwielbieniowy.

Posłuchaj:
o. Andrzej Migacz - rozmowa
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (M) - Sławomir Paterek
play
Słowo za słowo (NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN