W okolicy Piwnicznej zaginął młody mężczyzna

28.07.2021

GOPR i policja przeszukuje okolice Piwnicznej. Na tych terenach może znajdować się 25-latek o którego zaginięciu poinformowało dziś tutejsze Nadleśnictwo. Mężczyzna dziś w nocy wyszedł z domu i najprawdopodobniej poszedł w kierunku lasu.

Zgłoszenie dotarło do policji dziś nad ranem i od tego czasu trwają poszukiwania – informuje Justyna Basiaga oficer prasowy sądeckiej policji.

– Sprawdzana jest każda informacja dotycząca zaginionego. W działaniach biorą udział również goprowcy z Krynicy-Zdroju ze swoimi psami tropiącymi. Dokładnie sprawdzone są miejsca, w których 25-latek może się znajdować. Na obecną chwilę przeszukano okoliczne tereny, masywy leśne, zabudowania. Niestety do tej pory miejsce pobytu 25-latka nie jest znane – wyjaśnia policjantka.

Wiadomo, że chłopak był ubrany w ciemną bluzę z jasnym napisem, ciemne dżinsy, pantofle. Na szyi miał srebrny łańcuszek. Zdjęcie zaginionego znajdziecie na rdn.pl.

Aktualizacja:

25-latek z Piwnicznej odnalazł się. Justyna Basiaga, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, młody mężczyzna sam wrócił do domu.

Dzisiaj około godziny 1.00, rodzina poinformowała oficera dyżurnego, że 25-latek powrócił do miejsca swojego zamieszkania.

Policja nie udziela informacji o motywach postępowania mężczyzny, ani o jego obecnym stanie zdrowia. Dodajmy, że również siostra zaginionego poinformowała na Facebooku, że jej brat się odnalazł.

Posłuchaj:
Justyna Basiaga
Maria Mółka, fot. Nadleśnictwo Piwniczna
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN