W związku z budową stadionu Sandecji, piłkarze nie mają gdzie trenować [WIDEO]

30.06.2021

Ruszyły prace na stadionie Sandecji, a piłkarze nie mają gdzie trenować. Oprócz rozbiórki części trybun przy Kilińskiego, prowadzone są też prace ziemne na 2 bocznych boiskach.

Dlatego mocno liczymy na pomoc Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w sprawie boisk treningowych. Rozważane są dwie lokalizacje – mówił w porannym programie RDN Nowy Sącz Arkadiusz Aleksander, prezes Sandecji Nowy Sącz.

– Chodzi o boiska w Piątkowej lub w Zawadzie. Wszystko teraz zależy od MOSiR-u, ale chcielibyśmy, by te boiska były na odpowiednim poziomie, żebyśmy mogli przygotowywać się do sezonu w normalnych warunkach. Nie ukrywam, że chciałbym uniknąć jeżdżenia na treningi do ościennych miejscowości, bo w Nowym Sączu są boiska, na których można trenować – dodaje.

Piłkarze Sandecji 6 lipca wyjadą na obóz przygotowawczy do Kamienia koło Rybnika, choć pierwotnie takie zgrupowanie nie było zaplanowane. Przypomnijmy, że zgodnie z podpisaną w czerwcu umową, nowy stadion Sandecji ma być gotowy najpóźniej za dwa lata.

Posłuchaj:
Arkadiusz Aleksander
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Herduś
play
Słowo za słowo(NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN