Wakacje pod znakiem zabawy i rozwoju

08.06.2021

Ruszyły zapisy do Kreatywnej Akademii Letniej, prowadzonej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tarnowie przy ul. Chyszowskiej.

Dzieci klas I do VI szkoły podstawowej mogą spędzić czas na inspirujących i wspomagających wszechstronny rozwój warsztatach prowadzonych przez doświadczonych psychologów i pedagogów z poradni – wyjaśnia wicedyrektor poradni Ewa Faliszek-Podgórska.

– Kreatywna Akademia letnia to taka nasza inicjatywa w kierunku dzieci. Są to takie zajęcia dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych, zajęcia warsztatowe, które mają być po to, żeby przede wszystkim kreatywnie i atrakcyjnie zająć dzieciom czas. Oferujemy zabawy integracyjne, zabawy ruchowe, plastyczne, muzyczne i również takie, które rozwijają różne kompetencje i możliwości poznawcze.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które nie posiadają zaświadczeń o konieczności specjalnego nauczania. Jednak mogą w nich brać udział mali dyslektycy, czy dysgraficy.

Na chętnych czeka 70 miejsc. Zapisy trwają do 18 czerwca.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Chyszowskiej 3 pod nr tel. 14 655 99 95.

 

Posłuchaj:
Ewa Faliszek - Podgórska
Maria Polaczek, fot. pixabay.com
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za Słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN