Wakacyjne oferty pracy czekają na młodzież

22.06.2022

Oferty pracy z wielu branż m. in. gastronomicznej czy handlowej czekają na młodych i nie tylko w Młodzieżowym Biurze Pracy OHP w Tarnowie przy ulicy Mościckiego 27.

– Pomoc w znalezieniu pracy jest bezpłatna – podkreśla dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie Adam Potempa.

– Są to miejsca pracy do zbioru borówki, w gastronomii jako pomoc kuchenna, zdarzają się też oferty w handlu. Są to oferty pracy krótkoterminowej, oferty pracy sezonowej, ale są również oferty stałej pracy.

Oferty są skierowane do uczniów, studentów a także osób bezrobotnych. Zgłosić może się każdy bez względu na miejsce zamieszkania.

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć osoby młode chcące podjąć pracę?

– To minimum krajowe, ale jak się ktoś sprawdza, angażuje to pracodawca z czasem podnosi płacę, jeżeli widzi, że jest z pracownika korzyść. Podstawowy warunek to przyjść do biura i zobaczyć jakie mamy oferty, porozmawiać z pośrednikiem. Oferty się zmieniają, dziś jest, przychodzi klient, wybiera i już jej nie ma. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Propozycje dotyczą pracy w różnych miejscowościach. Jest również możliwość uzyskania pomocy w znalezieniu pracy za granicą.

Młodzieżowe Biura Pracy znajdują się również w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 8 oraz w Bochni przy ul. Wojska Polskiego 1, gdzie też można znaleźć oferty pracy.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN