W weekend będzie tort i spektakl, a wcześniej zniżki

27.02.2020

767. urodziny świętuje jedno z najstarszych miast – Bochnia. 

Zanim rozpocznie się rocznicowy jubileusz mieszkańcy będą mogli odczuć rocznicę w swoich portfelach. Władze samorządowe od czwartku do soboty organizują bowiem “Bocheńską Akcję Rabatową”, co oznacza zniżki na towary i usługi partnerów akcji. A jest w ponad 70. Ulgi są różne od 5 do 100% – mówi Tomasz Ryncarz – naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju magistratu.

– Mieszkańcy Bochni i wszyscy zainteresowani mogą to być turyści przyjezdni mogą skorzystać z ulg rabatowych w bocheńskich sklepach, punktach usługowych. Są to instytucje miejskie, podmioty komercyjne, które w ten sposób chcą się włączyć w święto miasta.

Najdalej poszło Muzeum im, Stanisława Fiszera, które w dniach akcji zupełnie zrezygnowało z opłat. Kopalnia Soli proponuje 30% ulgi na zwiedzanie Trasy Turystycznej oraz podobną zniżkę na pobyt w Komorze Ważyn. Taniej można też np. skorzystać z groty solnej czy sauny, kupić książki z rabatem sięgającym 70 % wywołać zdjęcia, a nawet zakupić mieszkanie.

Zaproszenie wszystkich bocheńskich przedsiębiorców do akcji jest wciąż aktualne. A listę partnerów można znaleźć na stronie www.bochnia.eu.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Sylwester Brzeźny
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN