Wielki zjazd absolwentów gimnazjum

02.06.2019

Będą świętować uroczyste zakończenie roku i zakończenie istnienia tego szczebla edukacji. 21 czerwca odbędzie się zjazd absolwentów Gimnazjum Dwujęzycznego im. św. Kingi w Tarnowie. Trwają przygotowania. Szkoła powstała w 2001 roku i w tym obchodzi swoje 18-lecie. 

Będzie okazja, aby się spotkać i dowiedzieć jak potoczyły się losy absolwentów – mówi Halina Pasternak, dyrektor II LO i Gimnazjum Dwujęzycznego w Tarnowie

– Chcemy spotkać się z absolwentami gimnazjum dlatego, że w tym roku będziemy żegnać ostatni rocznik absolwentów tej szkoły. Będzie okazja aby spotkać się z wszystkimi rocznikami, z tymi, którzy przez 18 lat chodzili do naszego gimnazjum. Chcemy w sposób uroczysty zakończyć naukę, zamknąć już tę szkołę, która od 1 września przestaje istnieć.

Spotkanie jubileuszowe odbędzie się w piątek, 21 czerwca, a zainauguruje je o 12.00 w tarnowskim teatrze oficjalna uroczystość z programem artystycznym – mówi dyrektor, Halina Pasternak.

– Powspominamy to, co wydarzyło się przez te 18 lat. Potem wszystkich absolwentów zapraszamy do szkoły na spotkanie ze swoimi wychowawcami, nauczycielami. Będzie okazja obejrzeć tablicę pamiątkową, gdzie będą umieszczone wszystkie roczniki wszystkich klas, będzie można odnaleźć się na tle innych uczniów szkoły.

Więcej informacji o zjeździe absolwentów można znaleźć na stronie internetowej placówki.

Posłuchaj:
Halina Pasternak
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) -Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN