Wracają spotkania Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN Małopolska

04.10.2021

Po przerwie spowodowanej pandemią słuchacze diecezjalnej rozgłośni znów będą mogli poznawać ciekawych gości i dyskutować na różne tematy.

Najbliższe spotkanie już w czwartek (7.10.) – zaprasza opiekunka KDN Justyna Dziedzic.

– Bardzo się cieszymy, że możemy wrócić do cyklicznych, comiesięcznych spotkań z naszymi słuchaczami, bardzo nam Państwa brakowało i myślę, że Państwu nas również. Na najbliższym, ale i na każdym kolejnym spotkaniu odwiedzi nas interesujący gość, od którego będzie można dowiedzieć się czegoś ciekawego, ale również poznać go osobiście, zadać pytania. Będzie też czas na rozmowy i integrację, bo też wszyscy na to czekamy. Oczywiście nie zabraknie dobrej kawy i ciasta, serdecznie zapraszamy.

Spotkania będą się odbywać w domu katechetycznym parafii św. Maksymiliana w Tarnowie. Najbliższe w czwartek 7 października o godz. 16.00.

Gościem będzie zastępca komendanta Komisariatu Policji Tarnów – Centrum nadkom. Robert Kozak. Funkcjonariusz opowie o metodach wykorzystywanych przez oszustów, którzy czyhają na seniorów, żeby wyłudzić od nich pieniądze.

Na antenie RDN jest też cykl audycji poświęconych seniorom. W każdą drugą i trzecią sobotę miesiąca “Czas dla seniora” o 16:30.

Posłuchaj:
Justyna Dziedzic
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Sowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Ryba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN