Wyjątkowy konkurs i wyjątkowe nagrody już niebawem dla słuchaczy RDN [WIDEO]

14.08.2019

Od września co tydzień do wygrania karty podarunkowe w największej tarnowskiej galerii handlowej Gemini Park Tarnów – Tarnowskie Oblicza Mody. Jest to związane z najnowszą kampanią wizerunkową tego miejsca. Zadanie jest bardzo proste – trzeba wybrać swoją ulubioną stylizację i krótko uzasadnić.

Cała kampania ma pokazać, że Tarnów jest miastem tętniącym wyjątkowymi ludźmi. To artyści-plastycy, muzycy, sportowcy, mistrzowie Polski i świata w różnych dziedzinach, społecznicy, aktorzy, tancerze, styliści, trenerzy, przedstawiciele instytucji kultury czy dziennikarze. Modeli typowała inicjatorka przedsięwzięcia, szefowa działu marketingu i PR Gemini Park Tarnów Kinga Witek. To ona przeprowadzała pierwsze rozmowy dotyczące także wizerunku na plakacie. Później pałeczkę przejmowała wizażystka, Monika Stec.

– Na mnie słowa działają od razu. Głowa pracuje i jest kreatywnie – po tym co mówią ludzie zaczynam ich widzieć na plakacie. Starałam się część tych rzeczy przekazać Monice, natomiast ona ma już własną wizję i natychmiast wyłapuje warte pokazania szczegóły – mówi Kinga Witek.

Jak dodaje Monika Stec – To kontakt, który przeszywa do szpiku kości. Bo ja muszę popatrzeć w oczy każdemu, popatrzeć w jego osobowość – to jest ogromny wysiłek zarówno dla mnie, jak i dla modeli, którzy do mnie przychodzą, bo przecież nie znamy się na początku.

Modele zaprezentowani na plakatach w nietypowy sposób, z charakterystycznym, mocnym makijażem, mają pokazać osobowe bogactwo Tarnowa oraz swoje zawody i pasje. Dobór ubrań, rekwizytów i kolorów nie jest przypadkowy. Zdjęcia wykonuje Emilia Stec.

O szczegółach konkursu, który rusza od września, będziemy jeszcze informować.

 

Posłuchaj:
Kinga Witek i Monika Stec
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Pieniążek
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN